Найпопулярніші питання про акумулятори та відповіді на них


Як правильно підібрати акумулятор?

Сьогодні на українському ринку автомобільних батарей налічується понад 2000 моделей. Існує три основні відмінності: технологія виробництва, фізичні розміри та технічні характеристики. Найпростіший спосіб – це підібрати за допомогою електронного каталогу. Наприклад, підбір за маркою авто. Також на нашому сайті представлена ​​публікація з вибору АКБ. Важливо знати, що сучасні автомобілі мають ряд складних технічних особливостей. Саме тому, краще звернеться до спеціалістів. У інтернет-магазині akumsell швидка, абсолютно безкоштовна та професійна консультація.


Чи можна відразу встановлювати новий акумулятор на автомобіль?

Нові АКБ йдуть із заводу вже залитими та зарядженими. Сухозарядженими з заводу йдуть лише мото-акумулятори. Єдине, перед встановленням необхідно перевірити напругу на струмовивідах акб, воно має бути в межах 12,60-13,30 Вольт.


Що таке АКБ, що обслуговуються та необслуговуються

АКБ, що обслуговуються, мають у верхній частині корпусу пробки. Періодично їх необхідно викручувати і перевіряти рівень електроліту. Так як у процесі експлуатації вода википає, то рівень потрібно підтримувати, підливаючи дистильовану воду та заряджати акб. Важливо пам'ятати, що НЕ МОЖНА доливати електроліт і заряджати такий акумулятор потрібно лише з викрученими пробками. Виконуючи всі ці процедури, потрібно дотримуватися заходів безпеки.  

Не всі люди готові витрачати цей час. У зв'язку з чим, найкращі виробники акумуляторних батарей у наш час виробляють тільки батареї, що не обслуговуються, а вірніше мало обслуговуються. Вони герметично запаяні, вентиляційні канали виконані у верхній кришці з урахуванням заходів безпеки, а сучасні технології напилення кальцію дозволяють зберегти необхідний рівень рідини протягом усього терміну служби. Такі АКБ можна описати двома словами "поставив - забув" . 

Більш детально описано в нашій статті


Я не впевнений, що мені потрібна заміна акумулятора. Що?

На цей випадок в нас є безкоштовна діагностика.


Що таке ємність акумулятора?

Це кількість енергії, яку може віддавати батарея, за певної напруги, протягом однієї години. Вимірюється в ампер-годинах. Наприклад, 85Ah.


Що таке струм холодного прокручування?

Максимум сили струму, який може віддати акумулятор за короткий відрізок часу (10-30 сік). Вимірюють у амперах, вказують після ємності. Наприклад, 85Ah 800A (En) або 60Ah 540A (SAE). Іншими словами, чим більше значення - тим бадьоріше буде крутити. Для дизелів потрібні акб з великими струмами.


Як перевірити дату випуску?

Як правило, на різних моделях акумулятора дата випуску акумулятора зашифрована у гравіюванні на верхній кришці. Потрібно лише знати як правильно її розшифрувати. Детальна стаття представлена на нашому сайті.

Чи потрібно заряджати акумулятор взимку?

Дуже навіть бажано і краще перед настанням холодів.


На сучасних авто стоять гелеві акумулятори. Що в них особливого?

Їх встановлюють переважно через систему start-stop (еко функція, яка глушить авто в пробках і на світлофорах). Звичайні кислотні АКБ на таких авто швидко стають непридатними. на такі машини встановлюють два типи: AGM або EFB. Більш детально описано тут.


Що таке ASIA и EURO?

Наочне відео з поясненнями

     


Що таке пряма чи зворотна полярність (L+, R+) ?Які виробники зараз найнадійніші?


Ми радимо включити до цього списку такі бренди: INCI  AKU (BLIZZARO) , MUTLU , EXIDE , ENERGIZER , VARTA (BOSCH) , ROCKET, TAB и FIAMM. З бюджетних можемо відзначити WESTA , ISTA и KAINAR