Про нас

       

        Ми раді вітати Вас на нашому сайті!


        Akumsell- це сервіс з підбору, продажу, термінової доставки та заміни автомобільних акумуляторів. Ось уже понад 5 років ми успішно продаємо автоакумулятори, мото-акумулятори, зарядні пристрої та аксесуари. Якщо ви цінуєте свій час і нерви, то наш сервіс прийдеться Вам до душі. 

        Основна наша перевага в тому, що ми можемо доставити відповідну модель АКБ у найкоротший термін та безкоштовно замінити практично на будь-якому автомобілі. Навіть якщо Ви знаходитесь в околицях Києва - ми зможемо Вам допомогти. Для наших клієнтів ми постаралися зробити якісний та зручний сайт для самостійного підбору акумулятора. Ми постійно вдосконалюємо свої навички та знання, тому про автомобільні акумулятори ми знаємо дуже багато. Наші менеджери із задоволенням допоможуть підібрати акумулятор за маркою авто, розмірами, заводському номеру чи фото. Навіть якщо Ви зателефонуєте в не робочий час - на Ваш дзвінок буде відповідь! Ми завжди передзвонюємо своїм клієнтам у найкоротші терміни. 

        У нашому асортименті представлені найкращі моделі АКБ, які можна купити в Україні на сьогодні. Ми навіть можемо привезти потрібну модель на замовлення з Європи. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія від 6 до 48 місяців. Ми вітаємо будь-яку форму оплати: готівкою при отриманні, переказ на картку, оплата через POS-термінал або безготівковий розрахунок із ПДВ. У нашому магазині діє послуга викуп бу АКБ. Ми працюємо в режимі реального часу, тому в більшості замовлень від моменту підтвердження покупки клієнтом до встановлення акумулятора на автомобіль проходить від однієї до двох годин!

        Ми не можемо зробити для Вас все! Але ми можемо зробити для Вас все, що в наших силах! Ми робимо дійсно якісний та потрібний сервіс для нашого міста. Це не наші слова, а наших клієнтів! Приємних Вам покупок!